AMBASADORZY FUNDACJI

AMBASADORZY FUNDACJI
Wszystkie osoby związane przez wspólna idee z Polską Fundacją Wychowania Fizycznego czyli pomagające w najróżniejszy sposób, interesujące się naszą misją, współpracujące  z  nami w realizacji naszych celów, rozpowszechniające różnymi kanałami komunikacji informacje o tak szczytnej sprawie jaką jest  pomoc  w wychowaniu przyszłych sportowców  a przy tym inwestujących własny czas  są Ambasadorami naszej Fundacji.

Fundacja  istnieje dopiero od kilku miesięcy  pomimo tego chcemy rozwijać się jak najwszechstronniej w wychowaniu kultury fizycznej i wspieraniu polskich sportowców. Nasza fundacja wsparła wyjazd drużyny olimpijskiej projekt „ X Dni do Soczi”  w składzie m.in. Zbyszek Bródka – łyżwiarz szybki, Pierwszy Złoty Medalista w tej dyscyplinie.

model5-1

Honorowy Ambasador naszej Fundacji to znana, publiczna postać, która w jasny sposób popiera nasze działania i wspiera podopiecznych fundacji w drodze do sukcesu prywatnego i sportowego.

Aby go osiągnąć w sporcie wyczynowym bardzo wiele czynników musi okazać się korzystnych, dlatego nie każdy podopieczny Polskiej Fundacji Wychowania Fizycznego stanie na podium na olimpiadzie, mistrzostwach świata czy Polski ale każdy będzie miał swoją szanse by wychowanie fizyczne pomogło mu odnaleźć własną drogę w życiu i ukryty sportowy talent. Szukamy kreatywnie nie tylko sposobów pozyskania funduszy czy samego wsparcia finansowego, stałych sponsorów i partnerów oraz wolontariuszy, którzy poświęcą nam swój czas i energię, ale również udostępnią własny wizerunek jako Honorowy Ambasador Fundacji. Przychylność naszych Przyjaciół sprawia, że czujemy, iż nasza misja i wysiłki są popierane przez ludzi, którzy już sporo w swoim życiu dokonali. Razem czujemy się silniejsi w działaniach, których nie sposób realizować w pojedynkę czy nawet w małej grupie.

 

model7-1

ZOSTAŃ HONOROWYM AMBASADOREM FUNDACJI

Z tego powodu zwracamy się w kierunku postaci, które w swoim życiu wiele osiągnęły w sporcie wyczynowym i  innych dziedzinach nie tylko własną ciężką pracą, ale również siłą woli i cierpliwością oraz  wiernością własnym ideałom.

Honorowymi Ambasadorami naszej Fundacji są osoby, które cenimy i szanujemy za ich dokonania oraz podziwiamy za  charakter. Właśnie z tego powodu stanowią wzór do naśladowania. To  wsparcie wiele znaczy dla dobra Tych, którym pomogliśmy,  pomagamy i będziemy pomagać wspólnie budując potęgę polskiego sportu.

 

buy

Chcesz zostać Honorowym Ambasadorem Fundacji?

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły oraz wszystkie zalety członkostwa