WSPÓŁFINANSUJ SPORTY

PRZEKAŻ AKCESORIA I SPRZĘT SPORTOWY

Wychowanie fizyczne jest procesem, który wymaga m.in. sprzętu umożliwiającego edukację w przestrzeni kultury fizycznej. Zwracamy się zatem do wszystkich  zainteresowanych przekazaniem sprzętu sportowego dla podopiecznych Fundacji by pomogli nam razem dawać szanse potrzebującym dzieciom i młodzieży  na sukces sportowy, społeczny i osobisty. W tym celu przygotowaliśmy razem z siecią sklepów sportowych Decathlon specjalną ofertę dla wszystkich gotowych przekazać sprzęt sportowy na cele Polskiej Fundacji Wychowania Fizycznego w postaci:

15% zniżki na zakupy w sklepach sportowych.

Wystarczy przekazać akcesoria i sprzęt w jednym ze sklepów Decathlon a w zamian otrzymamy bon rabatowy na zakupy w tej sieci sklepów.

Szczegóły  akcji dostępne w regulaminie (link).

 

 

 

WSPÓŁFINANSUJ SPRZĘT SPORTOWY I AKCESORIA

Druga platformą wsparcia naszych podopiecznych to Twoje zakupy w sklepach Decathlon, z których sklep przekaże:

1% na sprzęt i akcesoria sportowe dla podopiecznych Fundacji.

W ten właśnie praktyczny sposób pomożesz współfinansować sprzęt sportowy dla dzieci i młodzież również niepełnosprawnych, ubogich, wielodzietnych, patologicznych rodzin oraz wychowanków domów dziecka, rozwijającej się nie tylko ruchowo poprzez zaangażowanie w kulturę fizyczną.

 

model6-5

 

 

model10-1

buy

Przekaż telefon

Zbierajcie z nami stare, zepsute, nie używane telefony, smartphony, tablety a my wymienimy urządzenia przekazane do recyklingu na sadzonki drzew.