WOLONTARIAT BIZNESOWY

WOLONTARIAT BIZNESOWY

Spośród wielu różnych form działalności charytatywnej na wyróżnienie zasługuje wolontariat biznesowy. Za tą lakoniczną nazwą, kryje się możliwość połączenia aktywności zawodowej z zaangażowaniem w pomoc społeczną. Działalność charytatywna nie musi koniecznie polegać na fundowaniu przedsięwzięć, lecz również na partycypowaniu w samym przedsięwzięciu.

Skupiając przedstawicieli wielu branż zawodowych tworzymy zespół, który może osiągnąć wiele, jednocześnie poświęcając tak niewiele.

Jeżeli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, możesz śmiało wesprzeć naszą działalność. Przede wszystkim nie chcemy narzucać Ci żadnych reguł. Sam zdecyduj jak chcesz pomóc młodym talentom:

 • możesz pomóc nam przy organizacji konkretnej akcji w zakresie dotyczącym branży, w której działa Twoja firma w całości nieodpłatnie lub częściowo odpłatnie,

 • możesz sam przedstawić własny pomysł na pomoc młodym sportowcom w osiągnięciu celu, a my go zrealizujemy przy pomocy naszych pozostałych Wolontariuszy,

 • możesz sam zorganizować zbiórkę i przekazać na konkretny cel w ramach prowadzonego przez nas crowdfundingu, jak również zgłosić do niego kogoś, kto potrzebuje pomocy.
KORZYŚCI
 • kreowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy,
 • zwiększanie motywacji i zaangażowania pracowników,
 • budowanie zaufania wśród klientów, pracowników i partnerów,
 • promocja Twojej firmy na portalu Fundacji,
 • nawiązywanie nowych kontaktów z przedstawicielami organizacji,
 • zacieśnianie relacji z pozostałymi Wolontariuszami biznesowymi,
WIĘCEJ INFORMACJI

W celu uzyskania informacji o korzyściach podatkowych, płynących z Wolontariatu biznesowego skontaktuj się z naszym Działem Prawno – Podatkowym

KONTAKT

 

 

 

 

 

 • Nie musisz poświęcać większości swojego czasu, by móc działać charytatywnie. Po prostu zrób to, w czym jesteś najlepszy i wesprzyj młodych utalentowanych sportowców. Realizacja całej akcji od A do Z wymaga pracy wielu ludzi i zaangażowania kapitału na usługi logistyczne, organizacyjne i promocyjne. Jednakże zostając naszym Mecenasem w ramach Wolontariatu biznesowego, możesz wziąć udział w realizacji akcji wspierania młodych, poprzez nieodpłatne lub częściowo odpłatne wykonanie usługi albo przekazanie dóbr.

  Jeżeli chcesz wspierać młodych sportowców w ramach wolontariatu biznesowego, zgłoś się do nas i dołącz własną energię by realizować wspólnie tą idee.

 • Codziennie z zapałem wkładamy całą naszą energię we wspieranie rozwoju młodych utalentowanych sportowców, poprzez szereg akcji. Skupiamy licznych wolontariuszy, zarówno indywidualnych jak i biznesowych i od tego właśnie zależy nasza siła.

  Podziel się informacją o naszej idei i akcjach z innymi, umieść nasze logo na swojej stronie internetowej i dołącz do bazy naszych Wolontariuszy biznesowych.

  My w zamian udostępnimy twoje logo na portalu Fundacji. Możesz również pomóc nam w rozbudowie bazy Wolontariuszy, rozpowszechniając informacje o możliwości wspierania naszych akcji w ramach Wolontariatu biznesowego.

 • Ze wspieraniem młodych ludzi w rozwijaniu swoich talentów i dochodzeniu do nowych osiągnięć sportowych każdemu jest do twarzy. Dla nich ważny jest czas, póki są młodzi. Właśnie teraz zdobywają i ugruntowują się we własnych zainteresowaniach i właśnie teraz mają największe predyspozycje do ich rozwoju.

  Jeżeli chcesz wspierać ich w osiągnięciu celu, przekaż na ich rzecz darowiznę na rachunek Fundacji:

  Polska Fundacja Wychowania Fizycznego
  ul. Legnicka 65
  54-206 Wrocław
  98 1750 0012 0000 0000 3156 2139

  W tytule przelewu wpisz „Darowizna”.

 • Jeżeli nasza akcja szczególnie Ci się spodobała – zostań Patronem akcji, przekazując kwotę na tę konkretną akcję. Pomożesz nam od razu zabrać się do działania i obejmiesz honorowy Patronat.

  Polska Fundacja Wychowania Fizycznego
  ul. Legnicka 65
  54-206 Wrocław
  98 1750 0012 0000 0000 3156 2139

  W tytule przelewu wpisz „Sponsor i tytuł akcji”.

buy

Dołącz do grona naszych Mecenasów

Czerp wraz z nami i swoimi pracownikami satysfakcję, gdy nasi podopieczni bedą odnosili nowe sukcesy i zdobywali medale.