PROJEKTY I AKCJE

PROJEKTY, PROGRAMY I INICJATYWY

W trosce m.in. o najlepsze wychowanie fizyczne dzieci i młodzieży jak również wsparcie sportowców związane z kosztami treningów i uczestnictwa w rywalizacji sportowej  przedstawiamy Wam nasze aktualne projekty, akcje oraz podejmowane inicjatywy. Staramy się zdywersyfikować możliwie najpełniej formy pomocy, by każdy podzielający naszą idee mógł dołączyć własną energię do wspólnej misji, którą realizujemy.

Wszyscy z dumą obserwujemy sukcesy naszych sportowców na całym świecie podczas olimpiad, mistrzostw, zawodów i właśnie wtedy pomyślmy o długiej, trudnej i żmudnej drodze, którą pokonali by osiągnąć to wszystko a zrozumiemy jak ważni są ludzie dzięki którym było to, jest i będzie możliwe. Dołącz do nich, przekazując własną energię wspierając nasze działania osobiście.

Na sukces w sporcie wyczynowym składa się bardzo wiele czynników, nie każdy podopieczny Polskiej Fundacji Wychowania Fizycznego stanie na podium na olimpiadzie, mistrzostwach świata, Polski ale każdy będzie miał swoją szanse by wychowanie fizyczne pomogło mu odnaleźć własną drogę w życiu, walcząc z wszelkimi przeciwnościami losu poprzez zaangażowanie i pasję.

model8-1

PRZEKAŻ TELEFON

Każdy nie używany lub uszkodzony telefon, który posiadasz i przekażesz go charytatywnie na cele Fundacji to nowa energia dla naszych podopiecznych. Pozwoli to naszej organizacji realizować misje mecenatu kultury fizycznej w Polsce wśród dzieci i młodzieży, wspierać utalentowanych sportowców, finansować:

  • innowacyjne programy wychowania fizycznego,
  • sprzęt,
  • infrastrukturę sportową
  • koszty rywalizacji sportowej
DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

model9-2

 

PRZEKAŻ AKCESORIA I SPRZĘT SPORTOWY

Razem z siecią sklepów sportowych Decathlon przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich gotowych przekazać sprzęt sportowy na cele Polskiej Fundacji Wychowania Fizycznego w postaci 15% zniżki na zakupy w sklepach sportowych. Wystarczy przekazać akcesoria i sprzęt w jednym ze sklepów Decathlon a w zamian otrzymamy bon rabatowy na zakupy w tej sieci sklepów.

Należy pamiętać,że wychowanie fizyczne jest procesem, który wymaga m.in. sprzętu umożliwiającego edukację w przestrzeni kultury fizycznej. Zwracamy się zatem do wszystkich zainteresowanych przekazaniem sprzętu sportowego dla podopiecznych Fundacji by pomogli nam razem dawać szanse potrzebującym dzieciom i młodzieży  na sukces sportowy, społeczny i osobisty.

Druga platformą wsparcia naszych podopiecznych to Twoje zakupy w sklepach Decathlon, z których sklep przekaże 1%  na sprzęt i akcesoria sportowe dla podopiecznych Fundacji. W ten właśnie praktyczny sposób pomożesz współfinansować sprzęt sportowy dla dzieci i młodzież również niepełnosprawnych, ubogich, wielodzietnych, patologicznych rodzin oraz wychowanków domów dziecka, rozwijającej się nie tylko ruchowo poprzez zaangażowanie w kulturę fizyczną.

 

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

model6-1

 

GREEN CLOTHES

Projekt „Green Clothes” daje naszym niepotrzebnym ubraniom drugie życie, udowadnia, że pozornie bezużyteczny przedmiot ma wartość. Celem projektu jest pozyskiwanie używanej odzieży i ponowne wykorzystanie materiału, z którego została ona wyprodukowana, czyli szeroko rozumiany recykling. Część zdobytych w ten sposób zysków, firma ……przeznaczy na rzecz Podopiecznych naszej Fundacji

 

 

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

model4-2

 

buy

Dołącz do grona naszych Mecenasów

Czerp wraz z nami i swoimi pracownikami satysfakcję, gdy nasi podopieczni bedą odnosili nowe sukcesy i zdobywali medale.