GREEN POWER ON!

GREEN POWER ON!

Każdy nie używany lub uszkodzony telefon, który posiadasz i przekażesz go charytatywnie na cele Fundacji to nowa energia dla naszych podopiecznych. Pozwoli to naszej organizacji realizować misje mecenatu kultury fizycznej w Polsce wśród dzieci i młodzieży, wspierać utalentowanych sportowców, finansować:

  • innowacyjne programy wychowania fizycznego,
  • sprzęt,
  • infrastrukturę sportową
  • koszty rywalizacji sportowej

Ta forma pomocy jest prosta i wygodna, ponieważ przekazujesz aparaty, których nie używasz.

 

PRZEKAŻ TELEFON

W pierwszej kolejności prosimy podać markę, typ telefonu oraz własne dane w naszym formularzu, następnie klikamy przekazuję telefon. Na kolejnej stronie wypełniasz formularz rejestracji a ostatnim etapem jest wysłanie urządzenia na koszt współpracującej z nami Greengo.pl pod podany adres i gotowe. Środki za przekazanie telefonu do recyklingu zostaną przelane przez firmę Greengo.pl na konto naszej Fundacji.

I tak właśnie staniesz się jednym z nas dołączając własne starania w realizacji programów wychowania fizycznego dbając przy tym o środowisko naturalne.

krok2

 

kork3

krok4

buy

Przekaż telefon

Zbierajcie z nami stare, zepsute, nie używane telefony, smartphony, tablety a my wymienimy urządzenia przekazane do recyklingu na sadzonki drzew.