GREEN CLOTHES

GREEN CLOTHES

Nasza Fundacja rozpoczęła współpracę z firmą ……….

Wspólnie będziemy realizować projekt  „Green Clothes” za  zużytą,  niepotrzebną  odzież  oddaną do recyklingu sfinansujemy  sprzęt i zajęcia rekreacyjne dla dzieci i młodzieży. Ty też możesz do nas dołączyć.

Twoje niepotrzebne ubrania to nowa energia dla dzieci i młodzieży.

model4-2

NA CZYM POLEGA PROJEKT GREEN CLOTHES?

Projekt „Green Clothes” daje naszym niepotrzebnym ubraniom drugie życie, udowadnia, że pozornie bezużyteczny przedmiot ma wartość. Celem projektu jest pozyskiwanie używanej odzieży i ponowne wykorzystanie materiału, z którego została ona wyprodukowana, czyli szeroko rozumiany recykling. Część zdobytych w ten sposób zysków, firma ……przeznaczy na rzecz Podopiecznych naszej Fundacji

  • 0,30 zł od 1 kg zebranej odzieży
  • 0,50 zł od 1 kg obuwia
  • 1,00 zł od 1 kg obuwia pozyskanego bezpośrednio od firm obuwniczych
KWOTY POMOCY
0,30 PLN OD 1 KG ZEBRANEJ ODZIEŻY
0,50 PLN OD 1 KG OBUWIA
1,00 PLN OD 1 KG OBUWIA POZYSKANEGO BEZPOŚREDNIO OD FIRM OBUWNICZYCH

 

W JAKI SPOSÓB MOŻESZ SIĘ WŁĄCZYĆ W PROJEKT?

Jeśli jesteś przedstawicielem sieci sklepów odzieżowych, sklepiku osiedlowego, dużej albo małej firmy, możesz ustawić na terenie swojego sklepu lub firmy, pojemnik z logotypem projektu „Green On” i zachęcić swoich klientów i  pracowników do umieszczania w nim niepotrzebnej odzieży.

Jeśli jesteś osobą indywidualną, możesz przynieść swoje niepotrzebne ubrania do punktu ze znaczkiem „Green Clothes” i wrzucić ją do wyznaczonego pojemnika.

 

GDZIE MOŻESZ PRZYNIEŚĆ ODZIEŻ, KTÓRA MOŻE POMÓC?

Wspólnie z firmą …….. staramy się, aby pojemniki z logotypem projektu „Green Clothes” pojawiały się w szkołach, firmach, sklepach i instytucjach w całej Polsce, tak, aby każdy kto będzie chciał przekazać zużytą odzież i w ten sposób pomóc naszym podopiecznym, miał taką szansę. Tak powstaje mapa jasnych zielonych punktów, dzięki którym pomaganie jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Listę wszystkich miejsc, w których już dziś możesz włączyć się do projektu, znajdziesz pod tym linkiem:

 

TWOJA ZBĘDNA ODZIEŻ TO ENERGIA, KTÓRA POMAGA NAJMŁODSZYM

Za każdą tonę odzieży zebraną w czasie projektu „Green Clothes”, firma …………. przekaże na rzecz podopiecznych naszej Fundacji 300 zł.

green-ecology-concept-vector5

Pamiętaj! Twoja zbędna odzież to Twoja energia, która może pomóc najmłodszym.

 

buy

Chcesz włączyć się w projekt lub akcję Fundacji?

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły oraz wszystkie zalety członkostwa