C4S – CROWDFUNDING FOR SPORTS

CROWDFUNDING FOR SPORTS

Staramy się zdywersyfikować możliwie najpełniej formy pomocy już na etapie tworzenia strategii Fundacji zwierając takie elementy jak działalność gospodarcza, akcje recyklingowe, sprzedaż wiązana itd. aby każdy podzielający naszą idee mógł dołączyć własną energię do wspólnej misji, którą realizujemy. Przykładów w jaki sposób pozyskiwać zwolenników naszej idei jest bardzo wiele patrząc na organizacje pozarządowe na całym świecie. Według nas rzecz w tym by nie tylko przedstawiać ludziom tą wspaniałą myśl w multi-funkcyjny  sposobów, ale by umieć wykorzystać dostępne i przyszłe formy realizując naszą idee efektywnie, innowacyjnie wykraczając poza  określone ramy.

c4s

Stąd też mamy wiele innowacyjnych pomysłów ale nie pomijając przy tym najmniejszych szans na zapoznanie nowych osób, chcących wspierać adresatów naszej misji.  Wszyscy z dumą obserwujemy sukcesy naszych sportowców na całym świecie podczas olimpiad, mistrzostw, zawodów a także w trakcie indywidualnych zmagań i właśnie wtedy pomyślmy o długiej, trudnej i żmudnej drodze, którą pokonali by osiągnąć to wszystko a zrozumiemy jak ważni są ludzie dzięki którym było to, jest i będzie możliwe.

Dołącz do nich, przekazując własną energię wspierając nasze działania osobiście!

Dołącz i wspieraj nasze działania osobiście w systemie C4S (crowdfunding for sports) społeczne finansowanie sportu. To właśnie jeden ze pomysłów, który pojawił się w naszych głowach cztery lata temu i dopiero teraz jesteśmy gotowi  by go realizować.

Pojawiły się pojedyncze akcje finansowania społecznościowego w naszym kraju, co w połączeniu z innymi czynnikami pokazuje iż  jako społeczeństwo jesteśmy też  gotowi aby pomagać w ten sposób. Na sukces w sporcie wyczynowym składa się bardzo wiele czynników, nie każde dziecko, junior czy senior komu wspólnie pomożemy za pośrednictwem Polskiej Fundacji Wychowania Fizycznego stanie na podium na olimpiadzie, mistrzostwach świata, Polski ale każdy będzie miał swoją szanse by czerpać z kulturze fizycznej siłę, motywację do pracy nad sobą i własnymi celami, aby odnaleźć własną drogę w życiu, walcząc z wszelkimi przeciwnościami losu poprzez zaangażowanie i pasję.